۱۳۸۹ مرداد ۱۹, سه‌شنبه

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جنداللهبسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که فرزندان ایمان و حماسه و سربازان شهید اعظم امیر عبدالمالک (رحمه الله) در یک عملیات اطلاعاتی برای دستگیری خائن بزرگ و جاسوس مشهور مولوی غلام خمینی جنگی زهی در روستای حاجی آباد شهرستان سرباز به منزل وی حمله ور شده و منزلش را مورد بازرسی قرار دادند که این بار این مولوی دین فروش و خائن از محل گریخته بود.
در این عملیات اطلاعاتی مردم روستا و حتی خانواده نامبرده از مجاهدین استقبال کرده و انزجار و نفرت خود را از این مولوی دین فروش ابراز نمودند و حتی همسر و بچه های این مولوی خیانتکار به مجاهدین اعلام نمودند که آماده همکاری با جنبش مقاومت جندالله هستند و از پدر خود اعلام برائت و بیزای نمودند.
مولوی غلام خمینی جنگی زهی یکی از مولوی های خائن و دین فروش است که همیشه علیه اهلسنت و مردم بلوچ با رژیم ضد انسانی ولایت جهل و جور خامنه ای و حتی مذهب اسلام را ترک کرده و به رفض روی آورده است و سال گذشته به اصطلاح در مراسم ضد اسلامی ایام فاطمی شرکت کرده و به اصطلاح شهادت حضرت فاطمة الزهراء را تسلیت گفته است که نشان می دهد این فرد چه اندازه در خباثت و خیانت پیش رفته است و به خود اجازه گستاخی به اصحاب پیامبر اسلام صلی الله و علیه و سلم را داده است.

این مولوی خائن و دین فروش در گفتگو با رهبر شهید امیر عبدالمالک (رضوان الله علیه ) علنا به رهبر شهید که اسیر دست بیگانگان بود اهانت نمود و قلوب ملیونها انسان آزاده را جریحه دار نمود و همان زمان جنبش مقاومت به این بردگان خمینی هشدار داد و به امید الله هیچ کدام از اهانت کنندگان به رهبر شهید نجات نخواهند کرد.
این مولوی دین فروش و برده خمینی جنایتکار در گفتگو با رهبر شهید جنبش مقاومت می گوید در مدرسه دارالعلوم کراچی درس خوانده است در حالیکه طبق تحقیقات صورت گرفته این مولوی در زمان تحصیل مشغول سرقت و دزدی بوده است و حتی به اساتذه خود رحم نمی کرده است و طبق روایت همکلاسی هایش بارها جلوی استاذ بزرگوار و شیخ الحدیث مولانا سبحان محمود را گرفته و از استاد خود باج خواهی نموده است.

لازم به ذکر است که قصد مبارزان از این عملیات دستگیری این مولوی خائن بود تا مورد بازجوئی قرار گیرد و از خیانت های خود به مردم و دین بگوید.
جنبش مقاومت جندالله به این مولوی خائن و دیگر مزدوران رژیم هشدار می دهد که هر چه زودتر خود را معرفی نموده و از خیانتهای خود توبه کنند و در غیر این صورت به آنها رحم نخواهد شد و هر جا یافته شوند به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.
تنها راه نجات مولوی غلام خمینی جنگی زهی این است که فورا خود را به یکی از پایگاههای جنبش معرفی نماید و اگر از اعمال خود توبه کند و از گذشته خود ابراز ندامت و پشیمانی نماید آنگاه جنبش مقاومت به وی تامین خواهد داد و الا باید برای کشته شدن آماده شود.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

۲ نظر:

ناشناس گفت...

السلام علیکم.تامین؟ان هم برای این زالو صفت خبیث رافضی؟سبحان الله.امیر محمد ظاهر هیچ وقت نباید این مولوی را تامین دهد و امثال این را.بلکه تنها راه کشتن این افراد است.نباید فراموش کرد چهره نورانی امیر عبدالمالک تقبله الله را که چگونه این دوی صفتان به او توهین میکردند.باید بمیرد تا درس عبرتی برای بقیه کفار خائن شود و هیچ وقت نباید همچنین افرادی اجازه زندگی داد.اینها کسانی هستند که شرف و دین ندارند و توبه گرگ مرگ است و نباید اجازه داد این افراد زندگی کنند بلکه باید انها را سوزاند تا جسد ناپاکشان از روی زمینی که سالها امیر عبالمالک قدم میگذاشته پاک شود.
بنده به عنوان یم مسلمان بلوچ از امیر خواهش دارم که به این افراد تامین ندهند و به یاد بیاورد چهره امیر عبدالمالک تقبله الله را.
ولله العزه و للرسوله و للمومنین
وقاتلوهم حتی لا تکون فته و یکون الدین کله لله

ابومصعب سلفی
فدایی اسلام

ناشناس گفت...

با سلام . درود بر شما ای دلاوران بلوچ .من از منطقه ترکمن صحرا هستم به امید خدا منتظر عملیات بعدی هستم.