۱۳۸۹ مرداد ۱۰, یکشنبه

آیت الله ها و مستبصران اجاره ای کجا قایم شده اند؟!

سنی نیوز: بزرگترین و خطرناکترین اختلاف در تاریخ اسلام اختلاف شیعه و سنی است، که پس از وفات پیامبرگرامی صلی الله علیه وسلم آغاز شد و مبنای آن ظاهرا اختلاف نظر بر سر مسئله خلافت و جانشینی آن حضرت بود. و سایر مسایل مرتبط بر اساس همین مسئله بنا شد. اما واقعیت پیچیده تر از این جریان تاریخی است که قبلا در مقالات مختلف به آن پرداخته ام و اینجا نیازی به تکرار نمی بینم.
آنچه در اینجا می خواهم به آن بپردازم این است که با کمال تأسف توطئه دشمنان اسلام کارگر افتاد و بخشی ولو کوچک و اندک از امت بزرگ اسلامی را توانستند به نام اسلام و پیروی از خانواده و اهل بیت پیامبر گرامی صلی الله علیه وآله وسلم از اسلام جدا کنند و این اقلیت کوچک که ابتدا یک حزب سیاسی بود بعدها به یک مذهب تبدیل شد و پیروان آن با وجود اینکه عجیب ترین و شگفت انگیزترین عقاید و باورهای ضد قرآن و ضد سنت و ضد عقل را در اختیار داشتند و با اینکه اثبات این عقاید و باورها در طول تاریخ هرگز با قرآن و سنت و عقل سالم ثابت نشده متأسفانه شیعیان همواره بر آن اصرار دارند و با لجاجب چشم در چشم اکثریت قاطع (بیش از 90%) امت اسلامی می اندازند و فریاد می کشند که ماست سیاه و زغال سفید است!.
طی چهارده قرنی که از آغاز این اختلاف و تاریخ این زخم چرکین می گذرد علمای شیعه همواره دو نقش اساسی و موازی بازی کرده اند، نقش اول حمله ظالمانه و نسبت دادن تهمت های دروغ به بزرگان اهل سنت و نقش دوم اغفال عموم شیعه و دور نگهداشتن آنان از حقایق قرآن و سنت.
به همین دلیل هرگز حاضر به رویارویی و مناظره نبوده و نیستند، و اگر در جایی ناچار شوند و رودر رو قرار گیرند فقط با تلبیس و مغلطه وقت ضایع می کنند و هرگز جرأت و شهامت اعتراف به شکست را هم ندارند.
طی سالهای اخیر دیدیم که چگونه از زیر بار مناظره شانه خالی می کنند و سال گذشته هم دیدیم که دعوت رسمی شبکه المستقله لندن را رد کردند و آیت الله ناصر مکارم شیرازی بهانه تراشید که من جز با مفتی بزرگ عربستان مناظره نمی کنم! در حالیکه ایشان پاسخ یک طلبه کوچک اهل سنت را نداشت و اندر شکر فرو رفت! چه رسد به علمای بزرگ اهل سنت.
از آغاز ماه مبارک رمضان سال گذشته شبکه صفا مناظره ای اعلان کرد و شیخ عدنان عرعور به عنوان نماینده اهل سنت تا کنون یکه و تنها نشسته است چهار شب یک مستبصر اجاره ای آمد و تحمل نکرد پس از جیم شدن او دو نفر به نوبت از مرکز فرهنگی نجف از عراق تلفنی شرکت می کنند شیخ شهید بغدادی و شیخ عبدالحمید جاف، که تا کنون آبروی زیادی برای شیعه خریده اند!!.
طی 9 جلسه ای که در باره امامت صحبت شده تا کنون یک دلیل هم نتوانسته اند از قرآن نشان دهند که علی و فرزندانش امام منصوص هستند! پرسش این است که حوزه علمیه نجف کجاست؟ آیت الله سیستانی کجاست؟ حوزه علمیه قم و مشهد و اصفهان کجاست؟ آیت الله های بی شمار خودمان کجا هستند؟! خیل مستبصران کجا هستند؟! مگر نمی گویند دکتر تیجانی شیعه شده؟! مگر نمی گویند دکتر عصام العماد شیعه شده؟!
مگر نه این است که در شبکه های داخلی برای ایجاد فتنه و اختلاف هنر نمایی می کنند و خاطرات دروغ و ساختگی شان را به رخ اهل سنت مظلوم و دربند می کشند پس کجا هستند؟! چرا ظاهر نمی شوند؟! چرا از مذهب جدیدشان که پس از تحقیق فراوان به حقانیت آن پی برده اند دفاع نمی کنند؟! اینها و دهها مستبصر اجاره ای دیگر کجا قایم شده اند؟! استادان شان کجا قایم شده اند؟! شبکه سلام و دکتر حسینی قزوینی کجا قایم شده؟! آیت الله ناصر مکارم و جعفر سبحانی کجا قایم شده اند؟! عجب معمایی است این مذهب شیعه و پیروانش؟! فقط بلدند در جمع عوام هنرنمایی کنند و فریاد هل من مبارز سر دهند؟!
راستی جریان این مستبصران اجاره ای چیست؟ مگر نشنیده اید که در دسته های قمه زنی پیمان کار اجاره ای قرار داد می بندد و شخص پیمان کار اعضای گروهش را انتخاب می کند؟! از دوستان و آشنایان بپرسید؟! یکی سوگند خورد که اگر پولم را پشکی نیگرم قدم بیرون نمی گذارم! پس داستان یکی است که همه جا تکرار می شود.
همین چند روز پیش پیک نت خبری منتشر کرد از قول یکی از دیپلمات های لبنانی که فرستنده خبر می گوید من با این دیپلمات ملاقات داشتم با اشاره به 18 میلیارد دلار پول ایران که دولت ترکیه آنرا ضبط کرده می گفت:
حسن نصرالله قرار بود با این پول یک بانک تعاون در لبنان تأسیس کند تا به خانواده های شیعه وام مسکن، کمک هزینه زندگی و کمک مالی بیکاری پرداخت کند!!.
همین دیپلمات می گفت که از مدتی پیش حزب الله لبنان به هر خانواده ای که شیعه شود 3000 سه هزار دلار هدیه می دهد، منبع تأمین کننده این دست و دل بازی حزب الله لبنان کشور دست و دل باز خودمان است حالا فهمیدید که سر افزایش مستبصران چیست؟! و چرا از ترس مناظره قایم می شوند؟!

هیچ نظری موجود نیست: