۱۳۸۹ مرداد ۱۶, شنبه

اعتراف خبرنگار رژیم به اینکه هلاک شدگان عملیات شهید اعظم 1 سپاهی و بسیجی بوده اند


به گزارش آژانس خبری تفتان در حالی که رژیم و رسانه های وابسته اش سعی کردند عملیات شهید اعظم 1 را علیه مردم عادی جلوه دهند خبرنگار حرفه ای رژیم ناخواسته اعتراف نمود که اصلا آنجا افراد عادی را اجازه ورود نمی دادند و همه کشته شدگان بسیجی و نظامی بوده اند.
حسینعلی راشکی خبرنگار و عکاس خبرگزاری رسمی نظام رافضی ایرنا در مطلبی با عنوان "خبرنگاران از لحظه انفجار می گویند" ناخواسته اعتراف نمود که هلاک شدگان عملیات استشهادی شهید اعظم نظامی بوده اند.
وی نوشت :" بچه های بسیجی در اطراف مسجد زنجیره انسانی تشکیل داده بودند و به کسی اجازه ورود نمی دادند.
این نشان می دهد که افراد عادی حق ورود نداشتند چنانچه حتی نظامیان به خود راشکی که خبرنگار نظام است اول اجازه نداده اند چنانچه این خبرنگار رژیم می نویسد: در ابتدا ماموران مانع از ورودم به مسجد شدند، اما با نشان دادن کارت خبرنگاری و کمی چانه زدن توانستم وارد شوم.
چگونه است که به یک خبرنگار اجازه نزدیک شدن نمی رسد و کشته شدگان افراد عادی می باشند و این شگرد دروغپراکنی رژیم دروغگو است و نشان می دهد که افراد هلاک شده نظامی بوده اند چنانچه راشکی خبرنگار ایرنا در ادامه مطلبش با صراحت می نویسد که کشته شدگان بسیجی بوند.
راشکی چنین می نویسد:عکاسی که تمام شد به سمت در خروجی مسجد حرکت کردم که ناگهان صدای مهیب دومین انفجار فضا را پر کرد و گوشهایم سنگین شد، موج ناشی از انفجار مرا به عقب انداخت".
"همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و دیدم که دود سفید رنگ و مقداری آتش در مقابل مسجد هویدا شد، در مقابلم زنجیره انسانی بسیجیان از هم گسست و هر کدامشان به گوشه ای پرت شدند.
این عبارت راشکی خبرنگار ایران به خوبی تصویری از محل انفجار می کشد که نشان می دهد تمام منطقه در محاصره نظامیان بوده است و همین نظامیان بوده اند که هدف قرار گرفته و به هلاکت رسیده اند.
راشکی با مطلبش ناخواسته دروغهای رسانه ها و مقامات رژیم را نمایان ساخت و ثابت کرد که حمله علیه نظامیان و پاسداران صورت گرفته است و افراد عادی در کار نبوده است اگرچه زابلی افراد عادی نداریم و زابلیها جدا از اینکه در جنایت دست داشته اند خود آغاز گر جنگ بوده اند و با دستگیری شهید نصرالله شنبه زهی در عملیات انتقام الله در بلوار ثارالله اعلام جنگ کردند و دیگر راهی برایشان جز خروج از بلوچستان باقی نمانده است.
زابلیها تماما بسیجی و نظامی هستند و غاصب و اشغالگر هستند و همانگونه که صهیونیستها در فلسطین اشغالگر هستند و فتوای کشته شدن همه صادر شده است به همانگونه زابلیها در بلوچستان هم اشغالگر هستند و فتوای کشته شدنشان صادر شده است و زابلیها با برپائی جشن در زمان دستگیری رهبر شهید مقاومت و هنگام اعدام شهید اعظم نشان دادند که بی طرف نیستند بلکه دخیل ماجرا هستند و بلکه طرف اصلی هستند و الان هم باید آماده کشته شدن باشند و یا اینکه بلوچستان را ترک کنند.


۱ نظر:

aliyeh گفت...

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.