۱۳۸۹ مرداد ۶, چهارشنبه

پیام های تبریک برای عملیات استشهادی شهید اعظم 1


بسم الله الرحمن الرحیم

ان جندنا لهم الغالبون

بدینوسیله ما مردم طایفه کرد تمینی اعم از بزرگان و ریش سفیدان و جوانان عملیات غرور آفرین و مبارک شهید اعظم (ره) که منجر به هلاکت و زخمی شدن صدها نفر از دژخیمان و متجاوزان مشرک رافضی در مسجد ضرار که محلی برای توهین به مقدسات اسلام و مرکز تجمع پاسداران رژیم آخوندی شد را به جامعه اهلسنت ایران و بالخصوص ملت ستمدیده بلوچستان و همچنین برادران مجاهدمان در حرکت اسلامی جندالله و خانواده آن دو شهید بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و از درگاه الله تعالی برای مجاهدان پیروزی و توفیق طلب داریم.

ما مردم طایفه کرد تمین اعلام می داریم که کلیه افرادی که در روستای تمین با رژیم آخوندی همکاری می کنند و عوامل رژیم در این منطقه هستند از جمله :

1- محمد نبی کرد فرزند شندی

2 -عبدالنبی کرد فرزند شندی

3 -موسی کرد فرزند شندی

4 - عبدالعزیز کرد فرزند شندی

5 - الله رسان کرد فرزند موسی

که از سران منافقان محسوب می شوند و سائر همکاران خبیث آنها را در اسرع وقت به سزای اعمال خائنانه و منافقانه و ضد اسلامی شان خواهیم رساند.

مردم طایفه کرد تمین
بسم رب الشهداء والصدیقین
خدمت مجاهدین جان برکف جندالله
السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته


جمعیت علماء اهل سنت زاهدان عملیات غرور آفرین شب پنجشنبه در مقابل حسینیه زاهدان را به فرمانده جندالله حاج محمد ظاهر بلوچ و تمامی مجاهدین تبریک وتهنیت عرض می نماید.
از آن جایی که بسیاری از ملاهای ترسو بعد از این عملیات در رسانه های ملی ایران حضور پیدا کردند وبا فتواهای پوچ وبی اساس خود به شدیدترین وضع مجاهدین جندالله را مورد حملات قرار دادند که باعث انزجار وتنفر دیگر علماء از این افراد شد.
جمعیت علماء اهل سنت زاهدان تمامی سخنان این علماء را بدون پایه شرعی و بی اساس خوانده وهرگونه حمایت خودش را از سازمان مجاهدین جندالله اعلام می دارد.
همچنین این سازمان هرگونه حمایت خود را از مجمع علماء جنبش جندالله اعلام می دارد وبرای ترقی ورشد این بخش (مجمع علماء جنبش جندالله) از هیچ کوتایی دریغ نخواهد کرد.
جمعیت علمای اهلسنت زاهدان

......
به گزارش آژانس خبری تفتان جمعی از جوانان طایفه شهید پرور شنبه زهی با ارسال پیامی عملیات شهید اعظم را تبریک گفتند که متن پیام چنین می باشد:


بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به مبارزان راه حق ودرود فراوان بر روح پاك شهيداميرعبدالمالك بلوچ و ديگر شهدا.

ما طائفه شنبه زهي عمليات شهيداعظم را به تمام مردم اهل سنت و بلوچستان و مبارزان راه حق تبريك عرض مي نماييم و با اين عمليات غرور آفرين بار ديگر اميد به ما مردم اهل سنت ايران برگشته و از ايزدمنان براي مبارزين طلب توفيق روز افزون مي نماييم و هنوز هم جواناني غيور وشهادت طلبي همچون ياسر،سعد واسماعيل... هستند و ايستاده اند وتا آخرين قطره خون كه در بدن دارند در اين راه مبارزه كرده وجان خود را به خاطر الله و دفاع از مردم ستمديده بلوچستان فدا مي كنند. به اميد الله

يك روز مثل شير زندگي كردن از هزار سال زندگي مثل روباه بهتر است

ياشهادت ياشريعت

حاج عارف شنبه زهي

حاج خليل شنبه زهي

حاج خالد شنبه زهي

ام ياسر شنبه زهي

امين شنبه زهي
..............
سلام
سلامي به گرمي خون شهدا و به لطافت جسم شهدا و به روح پاك و مقدس شهدا بالخصوص شهيد اعظم امير عبدالمالك بلوچ و سلام و خسته نباشيد به سرمچاران و رهبر جديد حاجي ظاهر بلوچ من هم به نوبه خودم و به نمايندگي جمعي از بلوچهاي ساكن كشور كويت اين عمليات افتخار افرين را به مردم بلوچستان و مبارزان عزيز تبريك ميگويم و از كساني كه در بلوچستان هستندخواهش ميكنم كه مبارزان را تنها نذارند

و من الله التوفيق

معاويه از كويت
...................
بسم رب شهدا

باسلام به امیرحاج محمدظاهربلوچ ومجاهدان عزیزما مردم سفیدابه این عملیات را به شما مجاهدان راه حق و مردم اهل سنت ایران و باالخصوص مردم بلوچ تبریک عرض می نماییم

عبدالرحیم براهوئی

حاج ابراهیم براهوئی

حاج عبدالحق براهوئی

و جمعی از جوانان طائفه براهوئی


به امید پیروزی انشاءالله
.......................
به نام خدا

سلام به تمام مجاهدانی که از اسلام و مسلمین دفاع می کنند وسلام به روح پاک شهدای جندالله وسلام به روح منور امیرعبدالمالک بلوچ.

ما جوانان روستای ناهوک سراوان این عملیات را به مردم ستمدیده وتحت ظلم بلوچستان تبریک می گوییم و از الله تعالی می خواهیم این عملیات را سبب بیداری ملت بلوچ گرداند

زنده باد جندالله

زنده باد امیر حاج محمدظاهربلوچ

ابو حفصه ناهوک
............................
بسمه تعالی

با سلام سلامی به گرمی آفتاب سلامی به روشنی سلام به طراوت وشادابی آب به همه مجاهدین راه حق،سلام ودرود فراوان به دلاوران سرزمین ستم دیده بلوچستان ،سلام ودرود فراوان به روح پاک شهدای جندالله شهدایی که با خون پاک خود درس عرت وسربلندی را برای ما به ارمغان آوردند وسلام ودرود فراوان به روح پاک شهید امیر عبدالمالک بلوچ

ما جمعی از جوانان منطقه ی آهوران عملیات افتخار آفرین شهید اعظم را به امیر حاج محمد ظاهر بلوچ وهمرزمانش وهمچنین به مردم مظلوم وستم دیده بلوچستان تبریک عرض کرده وآمادگی خود را برای هر نوع همکاری بیش از پیش باجنبش و شما اعلام می داریمیا شریعت یا شهادت

زنده باد جندالله

زنده باد امیر حاج محمد ظاهر

ابو عدنان آهورانی
.....................
ما دو طایفه درزازده و داوودی از شهر فنوج ضمن تبریک این پیروزی بزرگ برای پیوستن به صفوف مبارزان اعلام آمادگی میکنیم تا ما هم دینی که بگردن داریم ادا کنیم
به امید پیروزی
جمعی از جوانان طایفه درزاده و داوودی از فنوج
............................
بسم تعالی


سلام ودرود بر شما مجاهدین راه حق و باالخصوص امیرحاج محمدظاهربلوچ ما جوانان اهل سنت روستای حصاروئیه این عملیات موفقت آمیز را به شما تبریک می گوییم.


این اخوندهای ملعون فکر کردند که با شهید کردن امیر عبدالمالک می توانند جندالله را از بین ببرند غافل از اینکه کمی به معنی جندالله فکر کنند.


عبدالمالک یک فرد نبود بلکه یک تفکر بود شاید امیرعبدالمالک را شهید کردنداما تفکر او را چطور از بین می برند.


ما جوانان اهل سنت حصاروئیه که حدود دویست نفر هستیم و روز به روز به تعداد افزوده می شود به فضل الله، با مجاهد حاج محمدظاهربلوچ اعلام همبستگی می کنیم.و با جان ودل بر هر کار آماده ایم


به امیدپیروزی حق برباطل


یاشریعت یاشهادت
ابوعبدالمالک نارویی
..................
با درود فراوان بر روان پاک شهید اعظم عبدالمالک بلوچ و تمامی شهدای بلوچستان عزیز .

و باسلام و درود خدمت رهبر عزیز امیر محمد ظاهر بلوچ و تمام مجاهدین هم رزمش .

ما جوانان بلوچ هرمزگانی این عملیات غرور افرین را خدمت تمامی ملت بلوچ و بخصوص خانواده شهید اعظم عبدالمالک بلوچ و تمام شهدای بلوچستان و خدمت رهبر جنبش امیر محمد ظاهر بلوچ و مجاهدین هم قطارش تبریک عرض می نماییم.

ما جوانان بلوچ هرمزگانی امادگی خود را برای هر نوع همکاری با رزمندگان جنبش اعلام می داریم واماده ایم به دستور رهبر عزیز محمد ظاهر بلوچ جبهه ایی دیگر در منطقه بلوچستان که دشمنان ان را هرمزگان می نامند بگشایم تا به فضل خدا عرصه را بر دشمنان ملت بلوچ را تنگ تر نماییم .برادران عزیز بلوچ راه و ارمان شما همان راه و ارمان ماست بهمین خاطر پیروزیهای شما پیروزی ما هم هست .

دشمنان بشریت و ملت بلوچ با دستگیری امیر عبدالمالک فکر می کردند با اعدام و تبلیغات دروغین می توانند محبوبیت این شهید بزرگوار را در دل ما مردم بلوچ کم کنند ولی بخدا سوگند قبل از دستگیری و به شهادت رساندن این راد مرد بلوچ در استان هرمزگان بیشتر مردم بلوچ و اهل سنت به علت سانسور شدید خبری اطلاعات و اگاهی کافی از شخصیت و ارمان و هدف این سردار شهید نداشتند اما بعد از دستگیری و شهادت این بزرگوار همه ملت بلوچ و اهل سنت در استان از زن ومرد وپیر و جوان با شخصیت و ارمان مبارک این مجاهد بزرگ اشنا شدند و امیر عبدالمالک با شهادت خویش انقلاب عظیم دیگری بوجود اورد که تا متجاوزان را از خاک پاک بلوچستان خارج نکند خاموش نخواهد شد.

اما روزی که امیر عبدالمالک به ارزوی خودش که همانا شهادت در راه ارمان بود رسید در منطقه ما گروهی که مانند زابلیهای منطقه شما مهمانان ناخوانده به شمار می ایند در شهرهای استان ما جشن و پایکوبی راه انداختند و ما جوانان بلوچ واهل سنت با توکل به خدا و امید به دستان توانای شما مجاهدان و سرمچاران بلوچ انتظار چنین روزی را می کشیدیم که شما مجاهدین با توکل به خدای قادر امید ما را بر اورده کردید و این روزها انهایی که جشن می گرفتند در ماتم هستند و نا امید.

و ما برادران شما در شادی وصف ناپذیر و امیدوار.خدا یار و نگهدارتان که دل ما ملت بلوچ و اهل سنت هرمزگان را یک بار دیگر شاد کردید و دشمنان بلوچ و اهل سنت را که با شهادت امیر عبدالمالک پایکوبی می کردند را خانه نشین و نا امید کردید .


جوانان بلوچ و اهل سنت هرمزگانی
....................

السلام و عليكم و رحمة الله و بركاته

درود بر مجاهدان راه حق

پيروزي عمليات اعظم بر عليه سفاكان رژيم آخوندي را بر شما برادرانم و همه مردم بلوچستان تبريك عرض ميكنيم

ما مطمئن بوديم كه جنبش بدون مالك جان هم همچنان پابرجاست و بيش از پيش به عهد و وعده اي كه به ملت مظلوم بلوچ داده اند هستندبه اميد پيروزي حق بر باطل


جمعي از جوانان طائفه ي ملكزاده (سراوان)
.......................
با سلام و درود به خدمت مبارزین بالخصوص رهبر جدید جنبش مقاومت مردمی ایران امیر محمد ظاهر بلوچ

ما جوانان منطقه ی سرباز بلوچستان از عملیات جدید مبارزین که تعداد زیادی از مزدوران رژیم به هلاکت رسیدند ابراز خوشنودی میکنیم و این عملیات را به ملت بلوچ و بالخصوص به روح پاک رهبر مجاهدین امیر بلوچستان عبدالمالک بلوچ وخانوده های شهدای شهرستان سرباز و خانواده های اسیران در بند زندانهای رژیم تبریک و تهنیئت عرض میکینم.

ما جوانان سرباز اعلان همبستگی و آمادگی خود را در صف مجاهدین بر حق بلوچستان داریم و برای هر گونه عملیات بر خلاف دشمنان دین و قرآن و اصحاب رسول صلی الله علیه و سلم ، آماده می باشیم.

فرمانده جوانان سرباز ابوعبدالمالک
.........................
ا سلام و درود فراوان بخدمت امیر حاجی ظاهر بلوچ و همگی مبارزان راه حق ما جمعی از جوانان طایفه شیرانی از نیکشهر و توابع ضمن تبریک برای این عملیات پیروزمندانه ،اعلام آمادگی میکنیم که در هر مکان و زمان آماده هستیم بر ضد این ظالمان عملیات انجام بدهیم و برای ما شما افتخار هستید.
برادران شما

جمعی از جوانان طایفه شیرانی از نیکشهر و توابع در بلوچستان غربی
...........................
به گزارش آژانس خبری تفتان جمعی از جوانان طایفه شهنوازی(یارمحمدزهی) با ارسال پیامی سرور و خوشحالی خود را از عملیات افتخار آفرین شهید اعظم اعلام نموده و این عملیات استشهادی را به ملت ستمدیده بلوچ و جامعه اهلسنت ایران تبریک گفتند.

جوانان طایفه یارمحمدزهی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم پلید ولایت سفیه از مزدوران این رژیم خونخوار خواستند که بلوچستان را ترک کنند ورنه هدف حملات بیشتر جوانان کفن پوش قرار خواهند گرفت.

در پیام این جوانان آمده است که ما با رهبر جنبش مقاومت محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و اعلام می داریم که جوانان طایفه یارمحمدزهی همیشه در کنار مبارزان خواهند ماند.
...........................
بسم الرب الشهداو صدیقین
با سلام و درود بر مجاهدان ره حق بدینوسیله ما گروهی از جوانان طایفه ی عزیزی خوشنودی خود را از عملیات ظفر مندانه شهید اعظم که به هلاکت تعداد زیادی از پاسداران خونخواررژیم ملعون انجامید اعلام می نمائیم و این عملیات غرورآفرین را به تمامی اعضای جندالله و به خصوص به رهبر شجاعش حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
اجرکم عندالله

گروهی از جوانان طایفه عزیزی مکران اشغالی
............................
به گزارش آژانس خبری تفتان حاجی احمد ناروئی و حاجی خداداد ناروئی در تماس تلفنی با خبرنگار تفتان حمایت خود از عملیات شهید اعظم در برابر حسینیه اشغالگران در شهر زاهدان را اعلام نمودند.

این بزرگان با ضمن تبریک این عملیات بزرگ و افتخار آفرین به روح شهدای بلوچستان خصوصا روح بزرگ شهید اعظم امیر عبدالمالک آمادگی خود را برای هر عملیاتی اعلام نمودند.

بزرگان طایفه ناروئی در گفتگو با خبرنگار تفتان اظهارات عده ای خائن وطن فروش را علیه مبارزات به شدت محکوم نمودند و حمایت همه جانبه خود را از جنبش و مبارزات اعلام نمودند.
........................
به گزارش آژانس خبری تفتان سران و بزرگان طایفه اسماعیل زهی (شه بخش) در تماس با خبرنگار تفتان عملیات استشهادی شهید اعظم در جمع سپاهیان و پاسداران را در برابر حسینیه اشغالگران در شهر زاهدان پایتخت بلوچستان را به روح شهید اعظم امیر عبدالمالک ریگی و رهبر جدید جنبش حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک گفتند.

حاجی خدابخش شه بخش و حاجی درا شه بخش و حاجی اسماعیل شه بخش و حاجی نعمت الله شه بخش از بزرگان و معتمدان طایفه اسماعیل زهی (شه بخش) این عملیات افتخار آفرین را به ملت مظلوم بلوچ تبریک گفتند و در پیامهای جداگانه حمایت خود را از مبارزات اعلام نمودند و باری دیگر با رهبر مجاهدان حاجی محمد ظاهر تجدید عهد و پیمان نموده و اعلام کردند که تا آخرین قطره خون در برابر متجاوزان و جنایتکاران خواهند ایستاد.

این بزرگان طایفه اسماعیل زهی طی پیامهای جداگانه از متجاوزان و اشغالگرانی که همچون صهیونیستهای اشغالگر به جان ملت مظلوم بلوچ افتاده اند خواستند که بلوچستان را ترک کنند در غیر این صورت منتظر حملات جوانان دلیر و شجاع بلوچستان باشند و باید اشغالگران سرزمین بلوچستان را ترک کنند.
.............................
به گزارش آژانس خبری تفتان جامعه علمای اهلسنت مکران با ارسال پیام به پست الکترونیکی تفتان حمایت کامل خود را از عملیات استشهادی شهید اعظم را اعلام کردند.

جامعه علمای اهلسنت مکران در این پیام ضمن تبریک گفتن این عملیات عظیم اعلام نمود که ما علمای مکران معتقدیم که تنها راه عزت و آزادی ما جهاد و مبارزه با اشغالگران کافر و مشرک است و شرع اسلام به ما می گوید که در برابر متجاوزان و اشغالگران سر تسلیم فرود نیاوریم و در این راه از فدا کردن جان خود ابا نورزیم.

جامعه علمای اهلسنت مکران با صراحت اعلام نموده است که شرع اسلام به ما اجازه می دهد که متجاوزان و اشغالگران را در هر جا که باشند هدف قرار دهیم حتی اگر در بیت الله پناه بگیرند.

جامعه علمای اهلسنت مکران این عملیات افتخار آفرین را به روح شهید اعظم و رهبر عالیقدر امیر عبدالمالک و همچنین به رهبر جدید جنبش شیرمرد بزرگ محمد ظاهر بلوچ و همه مبارزان تبریک گفته است.
هیچ نظری موجود نیست: